Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико Феодосію! (українська мова)

Автор | 14 Березня, 2024

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико Феодосію! 

Приношу подяку Вам, як авторитетному архієрею, за Вашу працю за організацію створення міжнародної правозахисної організації «Церква проти ксенофобії та релігійної дискримінації» на захист православної віри та Канонічної Церкви – УПЦ, про що успішно презентовано клубому (в день пам’яті святителя Николая Мир Ликийского)  –  першого документа, принципового нам правозахисної організації.

Женевський медіа-клуб опублікував перший документ правозахисного товариства: аргументовану заяву з перерахуванням фактів судового переслідування архієреїв та духовенства УПЦ та фактів дискримінації Канонічної УПЦ владою України, — за участі місцевих рад та Верховної ради.

Понад десять разів я мав офіційні зустрічі з представниками Євросоюзу, Ради Європи та інших правозахисних організацій.

У Брюсселі в будівлі Європарламенту за участю наших організацій, я тричі мав можливість доповідати про ситуацію з правами людей та порушення прав нацменшин в Україні.

Це мій досвід планую використовувати і в наших працях у рамках міжнародного правозахисного об’єднання «Церква проти ксенофобії та релігійної дискримінації».

Хочу зазначити, що ксенофобія – це хвороба 21 століття, і є ще негативнішим явищем, ніж просто релігійна дискримінація.

Вам, як представнику Координаційної ради цього міжнародного правозахисного об’єднання, від імені Закарпатської групи правозахисної організації висловлюємо подяку та бажаємо доброго здоров’я, твердості духу і многоліття.

Бог нехай береже Вас від всякої напасті, в молитвах Вашої любимої пастви та допомоги від усіх добрих людей з усієї України та архієріїв-правозахисників Вселенської Православної Церкви!

З любов’ю у Христі, Господі та Спасителі нашому, член Координаційної ради міжнародного правозахисного об’єднання «Церква проти ксенофобії та релігійної дискримінації»,  смиренний Ваш помічник прот.Димитрій Сидор.